אורי מבנים מתמחה בתחום הבניה הקלה וטכנולוגיות חדשות בחומרי הגלם, שימוש בחומרים ירוקים כמו קירות חיצוניים של החברות המובילות בעולם CTB קירות הבנויים מפסולת זכוכית ובטון המקנים לקיר אימפקט וחוזק מול מזג האוויר הקשה בישראל תנאי חום קיצוניים וגשם. אורי מבנים שמה דגש על נושא בידוד טרמי תוך חשיבה על חיסכון בחשמל. בנוסף, בידוד האקוסטי שחשוב ללקוחות המעוניינים שהבית יהיה "שקט".

בשונה מחברות אחרות בתחום אורי מבנים פונה ועוסקת בפרויקטים מורכבים מפעת היותה "מחוברת" לאדריכלים המובילים בישראל.
לאחרונה אורי מבנים הקימה וילה ברמת גימור מהגבוהות ביותר ברמת השרון בתכנות של אדריכלות טל קסטל – מגורי ביצוע אורי מבנים וילה יוקרתית בפאתי רמת השרון, הפרויקט כלל שיפוץ קומת קרקע + הוספת ממ״ד בתוך המבנה ובנייתה של קומה מתועשת בת 140 מ״ר על גבי הגג.
האדרכלית טל קסטל ברעיון הכללי בחרה להבליט את הקונסטרוקציה של המבנה ולתת דגשים על הברזל המקצועי. חומרי הגמר של הפרויקט נבחרו מהספקים המובילים בישראל מה שדרש עבודה ברמת ביצוע גבוהה ודגשים על פרטי האדריכלות. הותקנה בבית מערכת מיזול VRF של חברת דייקין שחוברה למערכת חשמל חכמה. משך הפרויקט היה כ- 6 חודשים, העבודה כללה בנוסף את הפיתוח של הוילה שכלל דק בטון של חברת שירה כולל מרפסת גונזולית שחופתה בריצפת דק איפאה כולל אדניות מורכבות. לכניסה לפרויקט לחצו כאן